קיר בריקים

אומרים שהבית הוא המקום בו הלב נמצא, והלב רוצה להיות במקום בו הוא מרגיש הכי נינוח ושלו, מוקף באווירה חמימה אליה הוא רוצה לשוב בסוף כל יום כדי להירגע. אז נכון שכדי לגרום לכך נדרשים עוד כמה אלמנטים, אך טרנד חיפוי קיר בריקים יכול בהחלט לתרום לתחושת השלווה והנינוחות בבית ולהוסיף עליהן גם אווירה יוקרתית, חמימה ואלגנטית.

מסתבר כי הטרנד זוכה לפופולאריות  לא רק בבתי מגורים, אלא גם במועדונים, מסעדות ובתי-קפה אשר החלו להתהדר בקירות בריקים בגוונים שונים כדי להקנות להם תחושת אינטימיות ויוקרה המזכירה מבנים אירופאים עתיקים ויפהפיים. אם כן, כיצד הפך דווקא קיר בריקים לטרנד שכבש את לבם ובתיהם של כל-כך הרבה ישראלים?

  • יצירת נישות וחללים נפרדים – מעצבים רבים בוחרים שלא לחפות את כל קירות החדר בלבנים אלא רק קיר יחיד או חלקים ממנו על-מנת ליצור בו כמה יחידות נפרדות שכל אחת מהן מתפקדת כנישה בפני עצמה. לדוגמא – קיר בריקים הנמצא מאחורי מכשיר הטלוויזיה, מאחורי שולחן האוכל או הספרייה ממקד בהם את תשומת הלב ויוצר הפרדה בחדר.
  • שילוב טרנדים – ניתן למצוא מגוון רב של לבנים בצבעים ומרקמים שונים אצל כמה חברות בארץ המייבאות את הלבנים. המגוון הרחב מאפשר ליצור מראות שונים באמצעות הלבנים ועמם לשלב טרנדים אחרים – שילוב של רהיטי עץ עתיקים עם קיר בריקים יביא למראה כפרי וייצור אווירה חמימה. שילוב פריטים לבנים וחלקים ייצור שילוב נהדר בין עתיק למודרני ואווירה אלגנטית ורגועה.
  • חוסך צורך בעיצוב נוסף –  קיר בריקים יוצר מראה עשיר הודות לגווניי ומרקם הלבנים. נסו לדמיין כיצד ייראה קיר בריקים ללא החיפוי ומה יידרש כדי להוסיף לו חיים – תמונות, רהיטים נוספים או גוון צבע אחר. לכל אלה כבר לא נזדקק לאחר החיפוי.
  • מספק כיסוי והגנה מושלמת לקירות הביתקיר בריקים מגן על הקיר מפני נזקי רטיבות, כתמי לכלוך ופגיעות היוצרות בו סדקים וגם מסתיר נזקים קיימים בקירות במידה וישנם כאלו.
  • עלות מול תועלת – מחירי הלבנים נעים בין 300 ל-500 ₪ למ”ר בהתאם לסוג הלבנים, גודלן והמקום אותו מעוניינים לחפות (מכיוון שאזורים קטנים יותר מצריכים עבודה רבה ומדויקת יותר).

בקרן סטון תוכלו למצוא מגוון רחב ואיכותי של בריקים שיובאו לארץ לאחר פירוקם ממבנים אירופאים עתיקים. באמצעות השירות המסור של הצוות המקצועי שלנו תוכלו ליצור לעצמכם את הבית שתמיד חלמתם עליו. צרו עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ותכנון.