הדור הבא של לבני הסיליקט בענף הבנייה

סופר סיליקט

חברת “קרן סטון” מייצגת באופן רשמי ובלעדי את החברות הגדולות בעולם לייצור לבנים.

ברשותנו מבחר רחב מאוד הכולל עשרות דוגמאות של בריקים, סיליקט וקלינקר.

אנו גאים להכריז על קולקציה חדשה – הסופר סיליקט.

הסופר סיליקט היא לבנה חדשנית המתבלטת באיכותה ומהווה את הדור החדש של עולם הסיליקט. עם מראה מודרני מתוחכם ואיכויות המאפשרות עמידות יוצאת דופן זו היא ללא ספק אחת מקולקציות הלבנים האיכותיות ביותר. קו הלבנים החדש מאפשר למעצבים ואדריכלים לקבל את המראה ה-SUPER נקי בצבעי לבן ואפור. הלבנים מגיעות עם שכבת סילר על חזיתן ומאפשרות התקנה נקייה וקלה.

  • עיצוב וסטייל: הסופר סיליקט מציג רמת גימור חדשנית כאשר חזית הלבנה סימטרית ובעלת קו נקי במיוחד.
  • איכות : הסופר סיליקט מיוצרת באירופה במפעל בוטיק המתמחה בייצור לבני סיליקט בסטנדרטים המחמירים ביותר. התכונות הפיסיקליות של הסופר סיליקט מבטיחות עמידות יוצאת דופן לתנאי מזג האוויר ומאפשרות שימוש כחיפוי חיצוני לחזיתות מבנים.
  • צבע: הסופר סיליקט מציג רף חדש לצבעוניות לבנים, חזית הלבנים ובסיסן באותו הגוון. בשונה מלבני סיליקט אחרות לא מתבצע תהליך צביעה, גוון הלבנים נקבע לפי התרכובת ממנה הוכן.
  • מהפכת הספיגה של הסופר סיליקט: הסופר סיליקט מגיע עם שכבת סילר איכותית במיוחד האוטמת את חזית הלבנים ומעניקה הגנה לפגעי מזג האוויר, נוזלים ומכתימים.

את הסיליקט רובנו מכירים מבתים רבים ואייקונים המעטרים את רחובותיה של תל אביב. בתחילת שנות ה-30 מתחיל סיפור האהבה התל אביבי של הסיליקט והאדריכלות הישראלית. באותן השנים הושפעה התרבות הישראלית על כל רבדיה מהתרבות האירופאית. בין הסממנים הבולטים ביותר מצוי הקו האדריכלי ולצדו בחירת חומרי הגלם. הסיליקט היה אחד מאותם עמודי התווך של הבנייה בתל אביב. שימושו הנרחב ניכר כיום בבתים היפים ביותר, סמל אמיתי לפניה של תל אביב. כיום מראה הלבנים נחשב כחובה עיצובית להעשרת החלל ומעצבים רבים בוחרים לחשוף את אופיו המקורי של המבנה לראווה.

הסיליקט נרשם כפטנט בשנות ה-80 של המאה ה- 19 בגרמניה, עלייתו לארץ ומעמדו כחומר גלם מועדף התרחשה רק כחמישים שנים לאחר מכן עם הקמת המפעל התעשייתי הראשון והגדול ביותר בתל אביב. חוזק הלבנים הוכיח את עמידותו לאורך השנים וכך החליפו לבני הסיליקט את לבני הכורכר המקומי. בחלוף השנים לבני הסיליקט עברו שיפורים ושינויים התווספו צבעים, גדלים ואפשרויות שונות לעיבוד החומר הנחשק. כיום אנו רואים שימוש מחודש בחומר הקלאסי בבתים פרטיים, משרדי היי טק וחזיתות מבנים. המראה הנקי לצד המאפיינים האיכותיים של הסיליקט הפכו אותו למועדף עבור אדריכלים ומעצבים שמחפשים את המראה הנקי והמודרני. אנו גאים להציג את הדור החדש של לבני הסיליקט האהובות.